Warsztaty edukacyjne online

Internet już dawno przestał być jedynie źródłem rozrywki. Obecnie jest wykorzystywany także do rozwoju osobistego – bez problemu można trafić na strony, które przedstawiają ciekawe informacje związane z psychologią człowieka, nauką asertywności, nauką zastępowania agresji, jednakże same suche informacje to jeszcze za mało, aby przyswoić sobie nowe zagadnienia. Najlepiej jest sprawdzić rozumienie nowych zagadnień poprzez różnego rodzaju zadania i ćwiczenia, odpowiednio dopasowane do wieku odbiorcy, aby nie były ani za łatwe, ani zbyt trudne. Oznacza to, że powinniśmy poszukiwać bardziej zindywidualizowanej formy nauki. Dobrym pomysłem będzie udział w warsztatach edukacyjnych prowadzonych przez Internet.

Jakie warsztaty edukacyjne online dostępne są w ofercie Onedu?

Tego typu warsztaty zostały przygotowane w taki sposób, aby przekazać uczestnikom ten sam materiał co podczas kursu stacjonarnego – a więc nie zabrakło także specjalnie dobranych zadań i ćwiczeń. Dzięki rozbudowanej ofercie każda osoba zainteresowana może znaleźć coś dla siebie. Przykładowo, jeśli wydaje nam się, że jesteśmy zbyt nieśmiali w kontaktach interpersonalnych, często „blokujemy się” w rozmowach z innymi – może powinniśmy wziąć udział w Akademii pewności siebie, która doskonali przede wszystkim kompetencje miękkie uczestników. Jest to kurs rozwoju osobistego, a dzięki przeprowadzeniu go w formie online, każdy uczestnik może na spokojnie, we własnym tempie przepracować dany materiał. Pośpiech nie jest tu wskazany – im więcej czasu poświęcimy na dane zagadnienie, tym lepiej je zrozumiemy i będziemy mogli zastosować odpowiednie rozwiązania w praktyce. Jednak warsztaty edukacyjne online to nie tylko zajęcia związane z szeroko rozumianym rozwojem osobistym, ale także z edukacją typowo szkolną. Tutaj oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych oraz licealistów – do tych, którzy chcą się dobrze przygotować do egzaminów, jak też po prostu poprawić swoje oceny w szkole czy nauczyć się czegoś nowego.

Przeczytaj również:

Warsztaty online

Warsztaty online

Nie każdy z nas jest ekstrawertykiem – niektórzy najlepiej czują się we własnym domu. To tutaj mogą regenerować siły...

czytaj dalej
Szkolenia online

Szkolenia online

Świat nie stoi w miejscu. Możliwość wykorzystywania nowoczesnych technologii w każdej dziedzinie życia sprawia, że nic...

czytaj dalej