Kursy edukacyjne online

Uczniowie, którym zależy na wysokich ocenach w szkole, bardzo często poświęcają swój wolny czas na dodatkową naukę. Wybierają korepetycje z przedmiotu, który idzie im najsłabiej. Stacjonarne korepetycje mają wiele plusów – między innymi ten, że uczeń może pracować sam na sam z nauczycielem. Jednakże problem może stanowić czas przeprowadzenia zajęć. Nie zawsze można dopasować do siebie plany ucznia i nauczyciela. Co w takiej sytuacji? Ciekawą alternatywą są kursy edukacyjne online, które uczeń może realizować bez wychodzenia z domu.

Jak działają kursy naukowe online?

Uczeń, wykupując dostęp do danego kursu, otrzymuje pełen materiał, który może realizować w dowolnym miejscu i czasie, jeśli tylko ma połączenie z Internetem. Dzięki temu łatwiej może dopasować samodzielną pracę do swojego tygodniowego planu zajęć. Kursy naukowe online zostały opracowane w taki sposób, aby ich poziom był dostosowany do wieku uczestników.

Dla kogo przeznaczone są kursy edukacyjne online?

Uczniowie szkół podstawowych mogą wybrać  między innymi warsztaty matematyczne, kursy językowe, a także kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, które cieszą się największą popularnością wśród uczniów klas siódmych. Przygotowany materiał obejmuje nagrania, które można odtwarzać ponownie, przewijać, cofać, a także komplet zadań, pozwalających sprawdzić swoje rozumienie każdego z opracowywanych zagadnień. Możliwość skontaktowania się z nauczycielem prowadzącym kurs sprawia, że żadne pytanie zadane przez ucznia nie pozostanie bez odpowiedzi. W ofercie Onedu znajdują się także kursy edukacyjne online dla młodzieży licealnej. To przede wszystkim materiały, które pomogą w nauce do matury.  Egzamin dojrzałości stresuje nawet najlepszych uczniów, dlatego warto dobrze się do niego przygotować. W końcu to dobry wynik matury zapewni miejsce w najlepszych uczelniach w kraju. W wersji online przeprowadzamy także kursy dla dorosłych – związane z rozwojem osobistym, treningiem zastępowania agresji i nauką asertywności.

Przeczytaj również:

Szkolenia online

Szkolenia online

Świat nie stoi w miejscu. Możliwość wykorzystywania nowoczesnych technologii w każdej dziedzinie życia sprawia, że nic...

czytaj dalej