Dziecko - zdalna nauka

Kursy edukacyjne dla dzieci są przygotowywane zawsze w taki sposób, aby zaciekawić najmłodszych. Dzięki odpowiednim kursom nauka zacznie się im dobrze kojarzyć, przestanie być jedynie przykrym obowiązkiem. To dlatego dbamy o to, aby nasze kursy były całkowicie dopracowane, a wybrany materiał dostosowany do wieku odbiorców. Ofertę kursów stacjonarnych poszerzyliśmy dodatkowo o kursy dla dzieci online. Ta forma zajęć zaczyna bowiem cieszyć się coraz większą popularnością. Konieczność dojazdów na zajęcia dodatkowe często bywała problemem – rodzice nie zawsze mieli czas na to, aby w danym dniu podwieźć swoje pociechy na miejsce.

Tymczasem decydując się na kursy dla dzieci online, nie trzeba już martwić się takimi kwestiami. Kurs edukacyjny dziecko może realizować w domu, w dowolnym, wybranym przez siebie czasie.

Najciekawsze kursy dla dzieci online

Wśród naszych kursów dla dzieci realizowanych poprzez platformę online znajdują się między innymi Akademia pewności siebie, Akademia efektywnego uczenia się, a także Akademia asertywności. Wszystkie propozycje zostały przygotowane z myślą o dzieciach w wieku szkolnym – dla klas 4-8 szkoły podstawowej oraz 1 klasy liceum. Program pozwala poprawić dzieciom kompetencje miękkie, dzięki czemu równocześnie można polepszyć kontakt z rówieśnikami. Trening umiejętności społecznych to doskonała propozycja dla każdego dziecka, które nie czuje się pewnie w dużym gronie innych osób i nie jest wtedy sobą. Akademia pewności siebie online nauczy dziecko tworzyć zdrowe relacje z innymi. Równocześnie nauczy asertywności oraz umiejętnego wyrażania własnego zdania bez popadania w niepotrzebne konflikty.

Przedmiotowe kursy dla dzieci online

Oczywiście kursy kształtujące kompetencje miękkie nie są naszą jedyną propozycją. Oferta obejmuje także kursy z konkretnych przedmiotów – z matematyki czy języka angielskiego. To dobry wybór nie tylko wtedy, gdy dziecko chce poprawić swoje stopnie z danego przedmiotu, ale także wówczas, gdy zależy mu na jak najlepszym wyniku egzaminu ósmoklasisty.

Przeczytaj również:

Nauka przez Internet

Nauka przez Internet

Wielu nauczycieli zauważa, że uczniowie podczas lekcji często nie zadają pytań, ponieważ się wstydzą lub z innych...

czytaj dalej
Szkolenia naukowe

Szkolenia naukowe

Nie każdy uczeń lubi chodzić do szkoły – to stwierdzenie nikogo nie zaskakuje. Nauka bowiem uważana jest przez dużą...

czytaj dalej