Kontakt

Informacje

Onedu – edukacja online

Kursy edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Adres e-mail:

[email protected]

Telefon kontaktowy:

+48 (022) 212 13 02

Wyślij wiadomość

Pytania i odpowiedzi

Coś jest dla Ciebie niejasne? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania.

W związku z tym, że udostępniamy Państwu nowoczesne rozwiązanie, jakim jest edukacja internetowa, jesteśmy świadomi, że mogą Państwo mieć wątpliwości co do jego działania. Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i pozostajemy do Państwa dyspozycji w celu wyjaśnienia pozostałych.

Jak mogę się zapisać?

Zapisy na kursy odbywają się poprzez dedykowaną stronę, na której znajduje się również katalog i harmonogram zajęć wraz z cennikiem.

Czego potrzebuję do udziału w zajęciach?

Wyłącznie dostępu do komputera i internetu. Nie wymagamy instalacji dodatkowego oprogramowania. Zarówno e-learning, jak i webinary dostępne są z poziomu naszego narzędzia w serwisie.

Czy możliwa jest płatność ratalna?

W przypadku warsztatów online możliwe jest rozłożenie płatności na maksymalnie 4 raty bez dodatkowych odsetek. W tym celu niezbędny jest wcześniejszy kontakt z nami.

Czy mogę sprawdzić Onedu przed zakupem?

Oczywiście! Prosimy o kontakt w celu utworzenia konta testowego, w którym znajdą Państwo testowy kurs.

Kto prowadzi zajęcia online?

Stawiamy na doświadczonych specjalistów. W naszej kadrze znajdują się nauczyciele z potwierdzonym stażem, oraz osoby mogące pochwalić się osiągnięciami zawodowymi, które można sprawdzić w opisie każdego kursu.

Czy mogę zrezygnować z kursu?

Rezygnacja z kursu jest możliwa zarówno przed jego rozpoczęciem, jak i w trakcie trwania – w tym przypadku dokonujemy zwrotu nadpłaconej kwoty. Rezygnacja odbywa się poprzez kontakt z obsługą.

Kursy e-learningowe

Czyli kursy, w których użytkownik uzyskuje dostęp do materiałów przygotowanych przez instruktorów w określonej dziedzinie.

Webinaria (seminaria internetowe)

Zajęcia w określonych ilościowo grupach odbywające się zgodnie z ustalonym harmonogramem. Uczestnik łączy się za pośrednictwem Onedu z prowadzącym.

Gotowy do nauki?

Wybierz swój kurs, lub skontaktuj się z nami.